Mandzo je klasican primjer.

To je realnost i toga su svjesni u Barceloni i Realu. Vratari: De Gea, Kepa, Pau Lopez Branici: Otto, Azpilicueta, Diego Llorente, Ramos, Hermoso, Inigo Martinez, Gaya, Alba Veznjaci: Sergi Roberto, Ceballos, Brais, Rodri, Busquets, Fornals, Saul Napadaci: Marco Asensio, Morata, Rodrigo, Suso, Aspas, Isco Tvrtka ‘Stadion Kantrida’ koja odrzava stadionski kompleks na Rujevici u 100%-nom je vlasnistvu ‘Teanna Limiteda’ i ima 18 milijuna eura kredita prema fondaciji ‘Stiching Social Sport’ koji redovito i bez problema otplacuje vec dvije godine.http://1xbet.footballresultstoday.org

Mnogi engleski mediji pisali su u 22.5 milijuna funta (25 milijuna eura) no umjereni i pouzdaniji Guardian doznaje kako ta odsteta nece biti veca od 15 milijuna funta, sto je otprilike 16.5-17 milijuna eura. Zanimljivo, kod plavaca je igrac s najvise dodavanja bio Thibaut Courtois – 19! Rashford se najraspolozeniji vratio s poluvremena pa je u prvih deset minuta nastavka dva puta namucio Courtoisa koji se istaknuo sjajnim obranama.

A pogledajte kako je Manolas srusio Icardija koji bi sigurno zabio da se to nije dogodilo. Na blagdanski odmor kao prva ce, s tri boda prednosti ispred madridskog Atletica, otici Barcelona. I zasluzeno smo pobijedili”.

Mandzo je klasican primjer. Vedad Ibisevic odveo je Herthu u sesnaestinu finala golom za konacnih 2:1 berlinska je momcad slavila kod Braunschweiga. Bio je puno bolji od svih nas, nitko ga nije mogao dobiti. Wolfsbrug je izbacio Hannover 2:0 pobjedom u gostima uz golove Mehmedija u 20. u Weghorsta u 90. minuti. Isti igrac poentirao je i za 0:2 u 79. minuti, nakon krasnog duplog pasa s Kimmichom.

U Arlingtonu su se susreli Barcelona i Roma, a Katalonci su poveli odmah u petoj minuti pogotkom Rafinhe. My thoughts and prayers are with everyone at Leicester City, horrific pictures on the news, I pray everyone is ok. Strijelac je tako upao u provaliju, a zbunjeni suigraci su sa sjetom u ocima gledali za ‘palim’ suborcem.

Lionel Messi Cristiano Ronaldo Luis Suarez 2016. Kralj vjecnog grada objavio je autobiografiju, a medu 503 stranice nalazi se mnostvo zanimljivih detalja iz bogate karijere talijanskog velikana. Kamerun je na utakmici stvorio jednu pravu situaciju – u 53. minuti Ekambi je tukao pored vrata.

I tu treba biti pazljiv, na to se modri trebaju dobro pripremiti. Nadalje, za ova tri pogotka sto je uspio postici u aktualnoj sezoni, Egipcanin je potrosio cak 32 udarca! Medu ta 32 udarca, njih sedam oznaceno je kao velike sanse.

Momcad je bila u odlicnoj formi, utakmica je isla u krivom smjeru, ali mi smo je uspjeli vratiti na pravi tok.” Igrac koji je skrivio penal na Icardiju bio je Stefan de Vrij, koji je vec potpisao ugovor za sljedecu sezonu, i to ironicno, upravo s Interom. „Mislim da je to bila sudbina. Izvodenju je pristupio Luka Modric , ali je nas kapetan lose pucao i Schmeichel mu je procitao i obranio sut.

Celta Vigo je treca u prvenstvu sa sedam osvojenih bodova, tri manje od drugoplasiranog Reala, a isto bodova ima i Girona koja je sesta. Nikad nismo trazili da Mohamed putuje odvojeno od ostatka momcadi”, napisao je Abbas Issa na Twitter. Chelsea nije igrao u najjacem sastavu no to je uobicajeno za Liga kup. Zasto?

Stvar je vrlo jednostavna. Nakon 0:0 u prvoj utakmici, Zeljeznicar je u uzvratu kod Slobode slavio s uvjerljivih 4:1 i tako sigurno izborio svoje mjesto u finalu. Zvezda ima cetiri i oni ganjaju trece mjesto za koje im treba pobjeda nad PSG-om i poraz Liverpoola (u slucaju istog broja bodova s redsima, Beogradani su u podredenoj poziciji jer su losiji u medusobnim susretima).

Utakmica u kojoj smo mogli samo izgubiti. ” „A pobjeda je vazna i za hrvatski koeficijent .” Novu pobjedu modrih u Europi malo je pokvarila ozljeda Amera Gojaka. „Gojak? Osjetio je zadnju lozu, ali mislim da nije nista strasno. Kek je postao najveci trener na ovim prostorima i tako ce ostati jos dugo godina. – Srecko je predlozio Keka i Biscana, on je odradio fantastican posao, ne samo s trenerima nego i s igracima.

Blaise Matuidi bio je odusevljen: „Nismo htjeli da zabava ikad prestane, ovo je mozda jednom u zivotu i htio sam uzivati sto dulje. Dali smo sve od sebe. Naprotiv. A nekoc velikan nogometa u bivsoj drzavi grcevito se bori za ostanak u drugoj ligi, te ovako slave pobjedu nad Slogom… U karijeri je igrao za Marsoniju, Herthu, Zagreb, Dinamo, CSKA Moskvu, HSV, Bayern i Wolfsburg.

Strahovao sam, ali obitelj me podrzavala, najvise otac, dok se majka bojala jer sam svaki dan daleko putovao na treninge.” Koja vam je najcudnija stvar koja vam se dogodila u svakodnevnim kontaktima s navijacima? „Jednom dok sam bio kod kuce u Egiptu, navijac mi je pokucao na vrata i zamolio za fotografiju. Carlo Ancelotti otkrio je da je prije dvije godine dobio ponudu Rome, no da je i istu morao odbiti. Za ‘staru damu’ Mario je nastupio 130 puta.

I je li Hrvatska u Europi. I to nakon sto je imala velika dva gola prednosti nakon samo devet minuta igre! Stara dama ima problema s ozljedama pa u Torinu nisu mogli racunati na Dybalu, Cuadrada, Barzaglija, Matuidija, Lichtsteinera i Howedesa.

Moskovski CSKA dvaput se susreo s Viktorijom u grupnoj fazi elitnog natjecanja, u gostima remizirao 2:2, izgubio kod kuce 1:2. „Prvu utakmicu tesko mi je komentirati, nisam je igrao, a jos mi nije jasno kako smo uspjeli od Viktorije Plzen izgubiti u Moskvi!? Vec na poluvremenu trebali smo voditi barem 2-3 razlike, a na kraju smo ostali bez svega.

Nekadasnji Hajdukov dragulj zatim je pricao o jakim stranama ceske momcadi. „Mozda bi bilo najpametnije da kazem da su cvrsti i nezgodni, odlicno se brane i imaju dobre kontre. Na svijetu ne postoji egzaktnija stvar od nogometa, i kad haklate na ulici, u pet minute se vidi tko je najbolji. Tek jedan Nigerijac i jedan Slovak. „Uh, skakljivo pitanje.

Kod njega jos uvijek postoji mali zal zbog neodlaska na zavrsnicu Lige nacija. „Nakon dvije utakmice svi smo ocekivali da cemo osvojiti skupinu, ali nije se dogodilo. Dali smo sve od sebe ove sezone, ali moramo biti realni i priznati da za Chelsea nije dobro sto cemo propustiti Ligu prvaka slijedece godine”, zakljucio je talijanski strateg. U drugom poluvremenu, kada su se umorili, su najbolje vidjeli sto se dogodi kada pustis Neymara da igra,” prokomentirao je kratko nakon utakmice Marcelo.

Mitrovic nije ulazio u igru, dok je na suprotnoj strani svih 90 minuta odigrao Goran Milovic. Nije neocekivano, sve o cemu razmisljamo se i ostvarilo.” „Navijaci? Nismo ih bas vidjeli, ali culi smo ih.” Zabio je 10 golova, rastegnuo to na sve faze natjecanja.

Izbor urednika Modric otkrio kako ga je Boban digao, kako ga Jordan prati kroz zivot i kako – odbija trenere! Modric uspio sto nije nikad nitko! „Zidane je znao i u meni je vidio sebe” Ekskluzivno: Modric je u Dinamu igrao krilo, Inter mu duguje novac, a u Zrinjskom su ga iznosili s terena Modric Zlatna lopta: Trenirao pod granatama, razrednica ga tjerala s prozora, bio je i Bruce Lee Thierry #Henry vs #Badiashile et sa chaise #LateFC #ASMBVB #UCL pic.twitter.com/TzZI6tKXSw— Late Football Club (@LateFootClub) 10. prosinca 2018.

Za reprezentaciju Njemacke skupio je dva nastupa i sve bolje kotira kod njemackog izbornika Joachima Lowa. Izbor urednika Modric otkrio kako ga je Boban digao, kako ga Jordan prati kroz zivot i kako – odbija trenere!

Modric uspio sto nije nikad nitko! „Zidane je znao i u meni je vidio sebe” Ekskluzivno: Modric je u Dinamu igrao krilo, Inter mu duguje novac, a u Zrinjskom su ga iznosili s terena Modric Zlatna lopta: Trenirao pod granatama, razrednica ga tjerala s prozora, bio je i Bruce Lee „Gol protiv Chelseaja je najljepsi, ali moj omiljeni je prvi pogodak za reprezentaciju protiv Turske. Lavovi su se ovim remijem propustili bodovno izjednaciti s vodecim Portom.

Fergusonovski, kako je i obecano…Pet golova gostiju postignuto je od strane cetiri razlicita strijelca. Na kraju sezone prvenstveno su bili izjednaceni sa Steauom (44 boda) na vrhu tablice. RANIJE Nogometasi Bayerna u dvoboj 2. kola Lige prvaka s amsterdamskim Ajaxom ne ulaze u najboljem raspolozenju.

Mehr vom #Wiesnspuidog findet ihr hier: https://t.co/YkRkiiISaD #FCBFCA #FCBayern #MiaSanMia pic.twitter.com/4RbWU9dq3d— FC Bayern Munchen (@FCBayern) September 26, 2018 Jedan od najboljih pojedinaca u Kovacevoj momcadi bio je Renato Sanches: „Mislim da sam odigrao pristojnu utakmicu, jako sam se dobro osjecao. Takvu proceduru nisam vidio niti u puno ozbiljnijim sredinama. Dat cemo sve od sebe ne bismo li iznenadili tako velikog protivnika.

Cini se kako su modri skauti jos jednom na vrijeme prepoznali kvalitetnog igraca, od Kim Hyunwooa se i u Europi ocekuju velike stvari. Argentinski carobnjak pogodio je sami spoj vratnice i grede Lopezovog gola. U Spanjolskoj postoje tri pretendenta na naslov. Ipak, u nastavku Irska golovima Christieja u 51. i McCleana u 77. minuti stize do pobjede. Ali, ako je penal na jednoj strani, onda mora za istu stvar biti i na drugoj!

A ako ce se svirati ovakvi penali, ceka nas zanimljiv turnir…”, zavrsio je engleski strateg, dok je krivac za penal Tunisa, Walker, samo porucio: „U Premier ligi se to ne bi sudilo, na Svjetskom je to penal.” Guardiolin City je nadigrao Chelsea i slavio rezultatom 2:0, a dvostruki strijelac za gradane je bio Sergio Aguero. Minutu kasnije, Danci ponovno prijete, Poulsen je prosao po desnoj strani i ubacio u sredinu, ali los udarac Jorgensena obranio je Subasic . Vrati li se u Juve u sijecnju, vjerojatno ga ceka nova posudba jer tesko da ce se uspjeti nametnuti treneru Massimilianu Allegriju u jakoj konkurenciji koju stara dama ima na njegovoj poziciji.

Biti u poziciji da inspirirate druge je bolje od hat-tricka protiv Barcelone. Sto znaci da ce ti talijanski velikani biti u istoj posudi kao i Dinamo i modri ih nece moci izvuci. Prica o ponudi iz BiH je prevara. Od ljeta je, medutim, cesto znao pucati ali je tek ove subote postigao prvi pogodak u ovoj sezoni. „Karim (Benzema) mi je dodao loptu, primirio sam ju i odlucio opaliti po golu pa uspio zabiti svoj prvi pogodak ove sezone.

Pogledajte sve hrvatske nogometase koji ce 2018./19. igrati u Ligi prvaka. Sutra u drugom polufinalu igraju Chelsea i Southampton, a finale je na rasporedu 19. svibnja, takoder na Wembleyu . Veceras se igra ostatak utakmica posljednjeg kola Lige prvaka , a odigravat ce se susreti skupina E do H. Pratim HNL, evo nedavno sam vidio da je na nekoj nasoj utakmici bilo 27 gledatelja.

Kada imamo slobodan dan, odemo do nekog trgovackog centra, a to na kraju ispadne naslikavanje s navijacima, dijeljenje autograma, tako da ni ne bude bas slobodan dan. Colak? Posudba traje do kraje sezone. – Stvari se na mercatu mijenjaju jako brzo. Pokusavamo im biti blize svake godine. Sudac Abisso prvo nije reagirao, ali je zatim potrazo pomoc VAR-a i dosudio najstrozu kaznu.

Da, sve se to dogadalo bas ove, za sve ljubitelje nogometa nevjerojatne 2018. godine . 4. Dugu loptu krivio je procijenio Delph, a njegovu gresku koristi Rashford, koji je savladao nemocnog Edersona. Iako svi detalji nisu jos uvijek najjasniji, iz norveskog Moldea tvrde kako su Solskjaera, koji je u tom klubu obnasao funkciju trenera, samo posudili Englezima te kako ga ocekuju natrag na kraju sezone.

Posljednje kolo bi moglo biti odlucujuce jer Honved na domacem terenu docekuje Videoton kojemu bi ovo bila tek treca titula u njihovoj povijesti. Najprije, sam Neymar mora pokazati inicijativu. Jednostavno receno, mislili smo kako ce se nesto dogoditi samo od sebe i da cemo pobijediti.” Wales je pod vodstvom Ryana Giggsa odigrao devet utakmice i upisao svega tri pobjede.

Huddersfield, iako u zoni ispadanja (19. od 20 momcadi sa samo tri boda na kontu), prijetio je i borio se. Mandzo je prezivio dolazak najboljeg nogometasa svijeta posljednjih godina, tim vise sto igra iste pozicije kao i on, te – zacementirao mjesto u pocetnih 11 ‘stare dame’. Turci su zavrsili na posljednjem mjestu, presudio im je pogodak Yilmaza u 41. minuti, a kod domacina u igru nije ulazio Filip Dangubic . Kad pobjedujem, onda znam sve o nogometu.

S 2:1 su pobijedili Chelsea i tako se plasirao u finale FA kupa, a nakon utakmice je Francuz priznao da je odlazak Alexisa Sancheza zapravo pomogao njegovoj momcadi. „Izgubili smo sjajnog igraca, ali naravno da je istina da kada momcad ne zna sto ce se dogoditi, manje je jasnoce i manje fokusiranja na utakmice.